UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

SYMETRYZATORY, STOJAKI I PANELE SYMETRYZATORÓW

Nasza Firma jest uznanym na rynku producentem wysokiej jakości symetryzatorów 75 Ohm/ 120 Ohm oraz stojaków i paneli symetryzatorów posiadających certyfikat z badań Instytutu Łączności.

 Panel z symetryzatorami 21 cali szt. 2 6191-126-1

SYMETRYZATOR S1-2 75Ohm / 120Ohm

Symetryzator przeznaczony jest do łączenia systemów cyfrowych 2 Mbit/s o impedancji niesymetrycznej 75 Ohm z systemami cyfrowymi o impedancji symetrycznej 120 Ohm. Jeden symetryzator umożliwia połączenie obydwu kierunków strumienia 2 Mbit/s.

Symetryzator (zespół dwóch symetryzatorów) składa się z płytki drukowanej oraz dwóch transformatorów symetryzujących 75Ohm / 120Ohm. Całość umieszczona jest w estetycznej niewielkiej obudowie.
Symetryzator produkowany jest w dwóch wersjach:

  • wyposażony w dwa przewody koncentryczne o długości 200 mm, które zakończone są gniazdami współosiowymi DIN 1,6/5,6 i dołączone do niesymetrycznej strony transformatorów. Przewody symetryczne podłącza się do płytki drukowanej. Gniazda współosiowe przewodów symetryzatora przeznaczone są do łączenia się z gniazdami przewodów dołączonych do urządzeń telekomunikacyjnych za pomocą zwieraczy DIN 1,6/5,6.
  • nie wyposażony w przewody koncentryczne

 

PANEL Z SYMETRYZATORAMI

Panel z symetryzatorami przeznaczony jest do stałego i okresowego łączenia systemów cyfrowych 2 Mbit/s o impedancji niesymetrycznej 75 Ohm z systemami cyfrowymi o impedancji symetrycznej 120 Ohm. Jeden panel umożliwia połączenie 21 strumieni 2 Mbit/s i zawiera dodatkowo dwa symetryzatory rezerwowe. Pozwala również na odłączenie traktów liniowych od urządzeń stacyjnych, dokonywanie pomiarów i lokalizację uszkodzeń przy użyciu aparatury pomiarowej.

Urządzenie to produkowane jest w formie panelu 21” i przeznaczony jest do instalacji w stojakach 21”. Standardowy panel zawiera 44 symetryzatory (w tym 2 rezerwowe). Na zamówienie klienta panel może zawierać dowolnie mniejszą ilość symetryzatorów.

Obudowa oraz elementy konstrukcyjne posiadają zabezpieczenia antykorozyjne w postaci powłok galwanicznych i lakierniczych.

 

STOJAK SYMETRYZATORÓW wg rys. 6191-125

Stojak symetryzatorów przeznaczony jest do stałego i okresowego łączenia systemów cyfrowych 2 Mbit/s o impedancji niesymetrycznej 75 Ohm z systemami cyfrowymi o impedancji symetrycznej 120 Ohm. Pozwala również na odłączenie traktów liniowych od urządzeń stacyjnych, dokonywanie pomiarów i lokalizację uszkodzeń przy użyciu aparatury pomiarowej.

W standardowym stojaku tego typu można zamontować 12 paneli z symetryzatorami, co umożliwia podłączenie urządzenia SDH-4.

Jeden panel umożliwia połączenie 21 strumieni 2 Mbit/s i zawiera dodatkowo dwa symetryzatory rezerwowe.
Konstrukcja stojaka zbudowana jest w oparciu o normę (ETS 300 119-3) dla stojaków 21” o wymiarach 2200x600x300. Na zamówienie klienta istnieje możliwość wyprodukowania stojaka 21” o dowolnej wysokości.

W stojaku instaluje się panele z symetryzatorami oraz zespoły zakrywające. Obudowa i elementy konstrukcyjne posiadają zabezpieczenia antykorozyjne w postaci powłok galwanicznych i lakierowanych.

 

STOJAK SYMETRYZATORÓW wg rys. 6191-128

Stojak symetryzatorów przeznaczony jest do stałego i okresowego łączenia systemów cyfrowych 2 Mbit/s o impedancji niesymetrycznej 75 Ohm z systemami cyfrowymi o impedancji symetrycznej 120 Ohm. Umożliwia również na odłączenie traktów liniowych od urządzeń stacyjnych, dokonywanie pomiarów i lokalizację uszkodzeń przy użyciu aparatury pomiarowej.

W standardowym stojaku tego typu można zamontować max. 3 bloki z symetryzatorami, co umożliwia podłączenie urządzenia SDH-1.

Jeden blok umożliwia połączenie 21 strumieni 2 Mbit/s i zawiera dodatkowo dwa symetryzatory rezerwowe. Obudowa i elementy konstrukcyjne posiadają zabezpieczenia antykorozyjne w postaci powłok galwanicznych i lakierowanych.

Standardowy stojak tego typu produkowany jest o wymiarach 2200x240x225. Na zamówienie klienta istnieje możliwość wyprodukowania stojaka o dowolnej wysokości w którym umieszcza się bloki z symetryzatorami oraz podzespoły zakrywające.

Do góry