UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Wykonanie i instalacja zasieków z drutu ostrzowego

Drut ostrzowy – kompletne instalacje

Firma Telmech-Telkom zajmuje się wykonywaniem zasieków z drutu ostrzowego. Tworzymy kompletne instalacje, które doskonale sprawdzają się w zabezpieczaniu różnego rodzaju terenów i budynków przed włamaniem. Nasze doświadczenie pozwala realizować różne, nawet najbardziej skomplikowane projekty Klientów.

Czym jest drut ostrzowy?

Jest to udoskonalona wersja używanego do zabezpieczania miejsc drutu kolczastego. Uważa się go za zaporę agresywną, która nie tylko znacznie utrudnia i wydłuża czas sforsowania przeszkody, ale również może spowodować wiele obrażeń u napastnika. Dodatkowym atutem drutu ostrzowego jest zastosowana w jego budowie blacha, która utrudnia przecięcie zabezpieczenia.

budowane przez nas instalacje z drutu ostrzowego, pozwalają na skuteczne zabezpieczenie każdego terenu i obiektu – ze względu na wysoki stopień ochrony przed zagrożeniem, stosowane są między innymi w zakładach karnych, na lotniskach czy w różnego rodzaju zakładach. Stawiając na zasieki z drutu ostrzowego, Klient może liczyć na jego wieloletnią trwałość – ze względu na wysoką jakość materiałów zastosowanych w produkcji oraz zabezpieczenie drutu przed korozją.

Dlaczego warto postawić na nasze rozwiązanie?

  • Stosujemy wysokiej jakości drut ostrzowy, który zabezpieczy teren i budynek nawet przed najbardziej agresywnym napastnikiem.

  • Wykonujemy konstrukcje zasiekowe kompleksowo – w wymiarach i konfiguracjach dostosowanych do potrzeb Klienta.

  • Oferujemy zasieki trwałe i odporne na korozję oraz różne uszkodzenia mechaniczne.

  • Zapewniamy kompleksowe wsparcie oraz atrakcyjne ceny dla wszystkich naszych Klientów.

20171212 104855m

Masz pytania lub chcesz skorzystać z najlepszego zabezpieczenia? Zapraszamy do kontaktu!

Do góry