UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
03 wrzesień 2018

W ostatnim czasie informowaliśmy o dużej aktywności sieci Orange, między innymi w zakresie rozbudowy sieci światłowodów. To nie koniec inwestycji operatora, który tym razem ma w planach komercyjne przetestowanie technologii LTE-M, która pozwala budować Internet Rzeczy (IoT) w oparciu o sieć 4G. Co to oznacza w praktyce?

Czytaj więcej
27 sierpień 2018

Sieć bezprzewodowa w naszym kraju stale się rozwija i kolejny dowód na to daje sieć Play, która poinformowała o poszerzeniu listy miejscowości, których mieszkańcy mogą bezproblemowo korzystać z szybkiego Internetu. To kolejny krok do przodu, dzięki któremu nasz kraj zacznie osiągać w tym zakresie znacznie lepsze wyniki na arenie międzynarodowej niż do tej pory.

Czytaj więcej
20 sierpień 2018

T-Mobile, chcąc do maksimum wykorzystać rozwój nowych technologii, zdecydowało się na stworzenie pierwszego w Polsce Smart City – najbardziej zaawansowanego polskiego miasta. Wybór padł na Kazimierz Dolny, który jest jednym z najpopularniejszych pod względem turystyki miast w naszym kraju.

Czytaj więcej
13 czerwiec 2018

2018 rok jest jak na razie bardzo owocny dla Netii, która zwiększyła zyski w I kwartale, przy jednoczesnym spadku przychodów, co według operatora było kwestią zmniejszonej liczby usług, szczególnie w kontekście klientów prywatnych, a także dużej presji cenowej na usługi głosowe. Jak wyniki Netii wyglądają w szczegółach?

Czytaj więcej
Do góry