UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
20 sierpień 2018

T-Mobile, chcąc do maksimum wykorzystać rozwój nowych technologii, zdecydowało się na stworzenie pierwszego w Polsce Smart City – najbardziej zaawansowanego polskiego miasta. Wybór padł na Kazimierz Dolny, który jest jednym z najpopularniejszych pod względem turystyki miast w naszym kraju.

Read More
13 czerwiec 2018

2018 rok jest jak na razie bardzo owocny dla Netii, która zwiększyła zyski w I kwartale, przy jednoczesnym spadku przychodów, co według operatora było kwestią zmniejszonej liczby usług, szczególnie w kontekście klientów prywatnych, a także dużej presji cenowej na usługi głosowe. Jak wyniki Netii wyglądają w szczegółach?

Read More
06 czerwiec 2018

LTE Orange dociera już do 99,8% populacji naszego kraju, zaś agregacja pasma obejmuje już 45,8% mieszkańców Polski. 4G obsługuje natomiast aż 10 400 stacji bazowych, co jest wynikiem lepszym niż na początku 2018 roku – o 150 stacji. Wygląda więc na to, że zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, o których również pisaliśmy, rozwój infrastruktury jest w przypadku tego operatora nieunikniony. Z korzyścią dla nas wszystkich!

Read More
30 maj 2018

Raport za 2017 rok, który udostępniła niedawno Grupa Cyfrowy Polsat, pozwolił nam dowiedzieć się nieco więcej na temat jej sieci – zarówno szkieletowej, jak i dostępowej. Dowiedzieliśmy się między innymi, że sieć 2G składała się z 7 569 stacji bazowych, a 3G – 10 143 stacji NodeB. To jednak nie wszystkie informacje – więcej szczegółów znajdziesz poniżej!

Read More
Do góry