UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
05 kwiecień 2018

Netflix już od dawna jest nie tylko internetową wypożyczalnią filmów i seriali do oglądania online. Obecnie to także producenci wysokiej jakości produkcji serialowych, jak i filmowych, które można obejrzeć tylko za pośrednictwem tej platformy. Nic więc dziwnego, że jakość połączenia internetowego jest tu kluczowa.

Czytaj więcej
15 marzec 2018

Opinie na temat dostępności i szybkości Internetu od polskich operatorów sieci komórkowych są różne, a co chwilę pojawiają się nowe zestawienia prędkości i skuteczności sieci. Niedawno informowaliśmy o planach rozbudowy infrastruktury światłowodowej przez firmę Orange, a teraz pojawiła się informacja o planach Play – jej prezes Jorgen Bang-Jensen ogłosił niedawno, że w 2018 roku liczba nadajników sieci ulegnie znacznemu powiększeniu.

Czytaj więcej
05 marzec 2018

Początek 2018 roku rozbudził w nas nadzieję, że szybkość Internetu w naszym kraju będzie o wiele większa niż w ostatnim roku. Jeszcze w grudnia 2017 roku granicę 100 Mbit/s przekroczyła INEA i chociaż wynik ten jest nieco gorszy w styczniu, wszystko wydaje się iść w dobrym kierunku.

Czytaj więcej
05 marzec 2018

Polska gospodarka cyfrowa, według europejskiego rankingu z zeszłego roku, znajdowała się w trzeciej dziesiątce jeżeli chodzi o stopień zaawansowania. I chociaż rozwój nie postępuje może w tempie ekspresowym, z roku na rok widać postęp, a plany na najbliższą przyszłość pozwalają patrzeć optymistycznie na kwestie związane z dostępem do Internetu i łącznością w Polsce.

Czytaj więcej
Do góry