UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

OSPRZĘT STACYJNY / OSPRZĘT STACJI TELETRANSMISYJNEJ

Nasza firma jest wieloletnim producentem elementów tworzących infrastrukturę telekomunikacyjną. Oferta Telmech-Telkom obejmuje wysokiej jakości, dostosowywany do konkretnych potrzeb osprzęt stacyjny, czyli konstrukcję szafowo-ramową tworzącą niezbędne wyposażenie pomocnicze dla stacji teletransmisyjnych. Składają się na niego: drabinki rzędowe i międzyrzędowe oraz stojaki rzędowe SR i SRKZ. Wszystkie elementy spełniają wymagania normy BN-81/3227-10.01, dotyczącej konstrukcji mechanicznych stojaków teletransmisyjnych.

 

Dane techniczne i zakres wyposażenia

Konstrukcję osprzętu tworzą stojaki szafowe z podstawą, które stanowią oparcie dla drabinek rzędowych. Całość przystosowana jest do pracy w pomieszczeniach zamkniętych o temp. od +5˚C do +40˚C, przy wilgotności względnej powietrza od 35 do 75 % z możliwym kilkudziesięciominutowym (do ok. 120 min) jej zwiększeniem do 96 % przy temp. +20˚C.

W skład konstrukcji osprzętu mogą wchodzić:

  • Stojaki rzędowe SR i SRKZ z podstawą, mające następujące wymiary: wysokość 2600 mm ± 2 mm, szerokość 285 mm ± 2 mm i głębokość 225 ± 2 mm. Stojaki te są oparciem dla drabinek rzędowych po obu ich końcach.
  • Drabinki rzędowe pojedyncze (prawa i lewa) wzmocnione podporami. Umożliwiają one w zależności od potrzeb klientów zamocowanie od 2 do 10 stojaków rack („600”) lub slim rack („120”) z modułem pięcio-stojakowym lub ich kombinacją o maksymalnej głębokości 260 mm.
  • Drabinki rzędowe podwójne wzmocnione podporami, zapewniające elastyczne zamocowanie w dwóch rzędach od 4 do 20 stojaków rack lub od 20 do 100 stojaków slim rack z modułem pięcio-stojakowym lub ich kombinacji o maksymalnej głębokości 260 mm. Możliwa do zamontowania jest kombinacja tych stojaków w jednym rzędzie o maksymalnej głębokości 520 mm.
  • Drabinki rzędowe są kanałami kablowymi umożliwiającymi grupowanie i mocowanie kabli doprowadzonych do montowanych w stojakach urządzeń teletransmisyjnych. Posiadają szynę uziemiającą, gwarantującą właściwe połączenie mocowanym w rzędzie urządzeniom.
  • Drabinki międzyrzędowe (szerokie lub wąskie) – ich dodatkowe zamontowanie jest możliwe dzięki wzmocnieniu drabinek rzędowych, które przede wszystkim usztywniają konstrukcję. Drabinki te wykonujemy w czterech długościach: 1500, 1800, 2000 i 2100 mm. Ich głównym zadaniem jest łączenie dystansowe rzędów osprzętu.

Drabinki (rzędowe i międzyrzędowe) obudowane są osłonami. Całość tworzy lekką, zwartą, nowoczesną konstrukcję, której elementy są zabezpieczone antykorozyjnie. Dodatkowo osłony od strony zewnętrznej są lakierowane w celu zapewnienia pożądanej przez klienta estetyki całego osprzętu stacji.

Do góry