UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

TELMECH-TELKOM na Allegro!

Nasza firma, wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, pragnących kupować szybko i wygodnie, posiada również swój sklep w serwisie Allegro.pl. Dzięki temu macie Państwo dostęp do wielu produktów i akcesoriów, które zakupicie jednym kliknięciem. Zapewniamy szeroki wybór rozwiązań oraz atrakcyjne ceny.

Nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne w jednym miejscu

Jako specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, oferujemy wysokiej klasy urządzenia i akcesoria, z których korzystają takie marki, jak Telekomunikacja Polska, Ericsson, Siemens, Phillips czy Netia. Stworzyliśmy na Allegro sklep, w którym błyskawicznie zakupicie Państwo i opłacicie najlepsze dostępne na rynku rozwiązania, w tym:

  • półki, panele i szafy rack,
  • osprzęt stacyjny,
  • przełącznice torów,
  • drabinki kablowe,
  • symetryzatory,
  • skrzynki zapasu kabla.

Dzięki bogatemu asortymentowi oraz profesjonalnemu wsparciu, macie Państwo możliwość zakupienia produktów, idealnie dopasowanych do Waszych potrzeb. Zapewniamy też szybką i tanią dostawę produktów, a także jasne zasady współpracy.

Przejdź do sklepu Allegro

Produktu nie ma na Allegro? Zapraszamy do kontaktu
Nie wszystkie produkty, oferowane przez TELMECH-TELKOM znajdują się w sklepie Allegro – jeżeli więc poszukujesz jakiegoś rozwiązania, ale nie znalazłeś go tam, zadzwoń. Nasz specjalista udzieli niezbędnych informacji – również w przypadku problemów z wyborem czy wątpliwościami dotyczącymi konkretnego produktu.

Do góry