UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

SZAFA RACK SWM-1 (19")

Nasza firma jest wieloletnim producentem szaf i obudów telekomunikacyjnych. Oferta Telmech-Telkom obejmuje produkty wysokiej jakości, dostosowywane do indywidualnych potrzeb. Klienci decydują o konkretnym wyglądzie i wymiarze szafy oraz jej zabudowie, którą mogą wybrać z szerokiego zakresu wyposażenia dodatkowego. Umożliwia to zastosowanie szaf do różnych funkcji i warunków zabudowy infrastruktury teleinformatycznej.

 

Dane techniczne i zakres wyposażenia

Standardowa szafa rack naszej produkcji ma wymiary: wysokość 2200 mm, szerokość 600 mm i głębokość 600 mm oraz waży ok. 80 kg. Jest przeznaczona do zabudowy panelami o tej samej szerokości (19”) z możliwością dobrania odpowiedniej ich wysokości. W zależności od przeznaczenia szafy można ją wyposażyć w dowolny sprzęt pomocniczy. Klienci mogą wybrać między innymi: panele zasilające, wentylacyjne, przełącznice, półki stałe, wysuwane, półpółki czy inne elementy zabudowy dostosowane do konkretnych potrzeb składającego zamówienie. Telemech-Telkom może wykonać indywidualne, nietypowe zlecenie zgodne z wytycznymi kupującego, mogą to być nietypowe wymiary ramy szafy lub specyficzne niestandardowe wyposażenie.

 

Szczegóły budowy i warianty

Standardowa szafa składa się z następujących części: ze szkieletu, drzwi, boków, części górnej i podstawy. Każdy element szafy jest zabezpieczony antykorozyjnym lakierem lub galwanicznie. Barwę lakieru Klient może indywidualnie dostosować do swoich potrzeb i dopasować do miejsca, w którym będzie ustawiona szafa.

Szkielet szafy złożony jest z giętych kształtowników, które są połączone metodą skręcania i spawania. Belki nośne szkieletu mają otwory, które zapewniają montaż dodatkowego wyposażenia: kaset czy wsporników prowadzących okablowanie. Drzwi przednie lub tylne mogą być blaszane lub przeszklone oraz zamykane na zamek patentowy lub ryglowy. Same boki szafy są przykręcane i można je łatwo demontować, zapewniając sprawną przebudowę wnętrza. Część górna posiada perforację ze specjalną osłoną do lepszej wentylacji. Dodatkowo dół i góra posiadają otwór na kable wchodzące i wychodzące z szafy. Do podstawy można dodać dowolnego rodzaju nóżki, kółka lub całą szafę umieścić na cokole.

Nasza firma może wykonać szafy o dowolnym wymiarze i pozwala na swobodne wybranie przez Klienta jej wyposażenia dostosowanego do konkretnych funkcji i przeznaczenia obudowy wraz z jej wnętrzem. Jesteśmy w stanie zrealizować indywidualny projekt Klienta od nietypowego wyglądu, gabarytów po nieprzeciętne wyposażenie szafy.

Do góry