UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Panele 19"

Telmech-Telkom oferuje również wysokiej jakości panele dystrybucji napięć, przystosowane do montażu w standardowych szafach 19”.

Panele sprzedajemy w kompletnych zestawach, pozwalających na natychmiastowe i bezproblemowe zamontowanie panelu w szafie. Podstawa montażowa z szyną oraz osłona wraz z elementami mocującymi – to wszystko zapewniamy Państwu w komplecie z panelami.

Oferowane przez nas metalowe panele zabezpieczone są antykorozyjnie i pokryte są farbą w różnych kolorach. Dzięki temu są one nie tylko trwałe i stabilne, ale też dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Zarówno pod względem koloru, jak i liczby wykorzystanych bezpieczników. Dzięki maskownicom można estetycznie zakryć przestrzeń niewykorzystaną na moduły.

Panele 19” znajdują zastosowanie w szafach telekomunikacyjnych o takim samym standardzie, które również dostępne są w naszej ofercie. Zapewniamy w pełni indywidualną obsługę i tworzymy dokładnie takie rozwiązania jakich Państwo potrzebujecie – również te niestandardowe.

WP 20170627 09 17 59 Pro 800

Panel dystrybucji zasilania 19”/2,5U

WP 20170627 09 18 21 Pro 800

Panel dystrybucji zasilania 19”/2,5U

Do góry