UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Stojak rack 19” lub 21” 42U + inne wg. potrzeb klienta

Stojak 19

Firma Telmech-Telkom specjalizuje się w nowoczesnych, wytrzymałych stojakach rack. Oferujemy modele 19” i 21” o wysokości montażowej 42U, które znajdują szerokie zastosowanie w montażu sprzętu technicznego. Poza standardowymi rozwiązaniami, oferujemy również stojaki rack o parametrach indywidualnie dostosowanych do potrzeb każdego Klienta – wystarczy przedstawić swoje oczekiwania, a nasi specjaliści zajmą się wykonaniem produktu o odpowiednich wymiarach.

Stojaki rack 19” i 21” – szczegóły oferowanych produktów.

Dostępne w ofercie Telmech-Telkom stojaki rack, sprawdzają się w przypadku różnego rodzaju sprzętów w obudowach rack 19” oraz 21”. Zapewniają bardzo dobry dostęp do sprzętu z każdej strony i doskonale sprawdzają się nawet w przypadku najbardziej rozbudowanych instalacji. Stojaki wyposażone są w nośniki usztywniające, umożliwiające stabilne upinanie kabli, posiadają regulowaną głębokość, a ich góra jest skręcana na sztywno.

Oferowane stojaki rack to przede wszystkim ponadprzeciętna wytrzymałość, wynikająca z wykorzystania w produkcji z odpowiednio wyselekcjonowanych materiałów (stal ocynkowana ogniowo). Pomimo wysokiej odporności na uszkodzenia i stabilności, są lekkie i łatwe w transporcie – również dzięki możliwości ich łatwego złożenia. W przypadku jakichkolwiek pytań oraz chęci złożenia zamówienia na stojaki o dowolnych parametrach– zapraszamy do kontaktu.

Do góry